Workabox

Проект workabox - це «хмарне» рішення доступне за моделлю SaaS ( Software as a Service - програмне забезпечення як сервіс ) і «заточене» для роздрібної торгівлі. Робота з додатком проходить через веб - браузер.
4_1.png

Користувачі беруть в оренду програмне забезпечення і несуть незначні періодичні витрати. Дана модель має ряд переваг над «коробочним » програмним забезпеченням:

Додаток пристосований для віддаленого використання з будь-якої точки світу - аби був доступ до Інтернету.
Оплата стягується або у вигляді щомісячної абонентської плати, або на основі обсягу операцій - причому оплата за місяць користування продуктом зазвичай дорівнює 1 / 24 вартості аналогічного «коробкового» продукту.
Технічна підтримка включена в оплату.
Модернізація та оновлення web-додатку відбувається плавно і прозоро, для всіх існуючих клієнтів.
Шанс втратити особисті дані набагато менший - в першу чергу за рахунок виключення фактора поломки устаткування і людського фактору ( «крадіжки даних »).
workabox працює за обмеженою часом триальною бізнес-моделлю. У вас є можливість користуватися програмою впродовж 14 днів. У цей період ви можете використовувати повний функціонал програми, як і в платній версії. Після закінчення даного періоду у вас припиниться доступ до сервісу.
Це сучасний сервіс для роздрібної торгівлі. Завдяки своїм можливостям, workabox може бути застосовний для будь-якого сегменту роздрібного бізнесу.

Цікавий, як для малого бізнесу з одним або декількома торговельними точками в різних районах міста, так і середньому роздрібному бізнесу, що має свої магазини в різних містах країни.

Партнерські програми 
Доступно два види партнерських програм: 
Silver Cloud Partner; Golden Cloud Partner. 

МОЖЛИВОСТІ:

  • Прихід товару від постачальника
  • Повернення товару постачальнику
  • Списання
  • Внутрішні переміщення товарів
  • Замовлення (внутрішні та зовнішні)
  • Інвентаризація
  • Виробництво


Контакты

Email: info@workabox.ua

Phone: 38044 496 00 46

Web-site: http://workabox.ua/

← Назад к списку новостей